Овде се утопио познати Србин! Жељко отишао да направи слику за пријатеља, па страдао! Полиција на обали нашла ова два предмета! (фото)
Курир 19.06.2025

Тело познатог академског сликара Жељка Драгићевића (46) нађено је у среду у поподневним часовима на острвцету на обали Дунава у београдском насељу Вишњица.
Сликар је, како Курир сазнаје од његовог блиског пријатеља, кобног поподнева са четкицом и платном отишао на обалу Дунава да слика, али се сплетом несрећних околности вероватно оклизнуо и упао у реку. - О њему имам само три речи да кажем - поштен, вредан и коректан! Увек је свима помагао, радио је шта је стигао, није презао од тешких физичких послова, помагао локалном становништву око грубих грађевинских радова, али је и радио оно што највише волео, сликао -












