ФОТО ПРИЧА: Како су Новосађани провели један од најврелијих дана

ФОТО ПРИЧА: Како су Новосађани провели један од најврелијих дана

Тропски дан је на измаку, сви који су данас морали да излазе из климатизованих просторија знају колико је "звезда упекла", па по овако високим температурама Новосађани морају да изналазе све могуће начине како би се расхладили.

Градске фонтане су увек добар спас, јер се у њима може поквасити, а овог лета раде оне код "Норка" и у Порти, док фонтана испред СНП-а није у функцији. Ове употребљиве користе не само становници на две ноге, већ и они пернати. У центру града постављене су неке нове цистерне са пијаћом водом. Наши суграђани користе разна "помагала" не би ли снизили бар који степен у организму: неки се опредељују за сладолед, неки за шешириће који штите од сунца, а лепезе су

Снп »

Кључне речи

Војводина, најновије вести »