Зборови данас позивају Новосађане испред Ректората, студенти поручују: Спремили смо нешто

Зборови данас позивају Новосађане испред Ректората, студенти поручују: Спремили смо нешто

Пети дан акција грађанске непослушности, у Новом Саду се за сада зна за пар локација на којима ће бити окупљање.

Окупљање је у 18 часова испред зграде Ректората Новосадског универзитета. Зборови подсећају: "Имамо зелено светло" и додају: "Видимо се". Студенти су заинтригирали својом поруком: "Спремили смо нешто". Зборови су додали да ће и данас радити "непослушни корзо" и позвали Новосађане да доведу своје "најнепослушније пријатеље". А пост схаред би Зборови Новог Сада (@зборовиновисад) – Након Видовдана насиље је постало свакодневно. Бруталност је нова норма. Полицијске

Повезане вести »

Кључне речи

Војводина, најновије вести »