Зборови данас позивају Новосађане испред Ректората, студенти поручују: Спремили смо нешто
Мој Нови Сад 03.07.2025

Пети дан акција грађанске непослушности, у Новом Саду се за сада зна за пар локација на којима ће бити окупљање.
Окупљање је у 18 часова испред зграде Ректората Новосадског универзитета. Зборови подсећају: "Имамо зелено светло" и додају: "Видимо се". Студенти су заинтригирали својом поруком: "Спремили смо нешто". Зборови су додали да ће и данас радити "непослушни корзо" и позвали Новосађане да доведу своје "најнепослушније пријатеље". А пост схаред би Зборови Новог Сада (@зборовиновисад) – Након Видовдана насиље је постало свакодневно. Бруталност је нова норма. Полицијске






