Министар просвете посетио школу “Братство” и културно-историјске споменике

Министар просвете посетио школу “Братство” и културно-историјске споменике

Током своје посете Новом Пазару министар просвете Дејан Вук Станковић у друштву министра Хусеина Мемића као и градоначелника Новог Пазара Нихата БИшевца обишао је и основну школу Братство а присуствовао је и активу директора основних и средњих школа у Новом Пазару.

Гости су са директором Дејаном Кулунџићем прошетали једном од најлепших и најсавременијих школа у Србији. Обишли су неке од учионица, разговарали са ђацима који су показали део својих вештина и знања а пливачи су на најлепши начин презентовали значај базена у једној основној школи. Своју посету овом граду завршио је обиласком манастира Ђурђеви ступови и Алтун Алем џамије.

Прочитајте још

Кључне речи

Најновије вести »