Словенац у Истри украо туристима 12 електричних бицикала: Оперисао по камповима, штета 70.000 евра

Телеграф 21.07.2025  |  Телеграф.рс/Тањуг
Словенац у Истри украо туристима 12 електричних бицикала: Оперисао по камповима, штета 70.000 евра

Поречка полиција је данас саопштила да је поднела кривичну пријаву против мушкарца (34), словеначког држављанина, који је у девет наврата у аутокамповима у Истри украо 12 електричних бицикала, чиме је стране туристе оштетио за око 70.000 евра.

У саопштењу, које преноси Хина, се наводи да је 18. јула припадник обезбеђења у кампу у Фунтани уочио сумњиву особу, након чега је позвао полицију. Полицајци су потом око 21.20 сати затекли и ухапсили словеначког држављанина који је описом одговарао починитељу ранијих кривичних дела, а након прегледа кампа у жбуњу је пронађено неколико украдених бицикала. Криминалистичким истраживањем је утврђено да је Словенац, у раздобљу од 30. јуна до 18. јула, у седам

Прочитајте још

Кључне речи

Најновије вести »