Vlasnik Jotel-a: Opet nam isekli kablove u Vranju, šteta preko deset miliona

Vranje news 03.09.2025  |  Vranjenews
Vlasnik Jotel-a: Opet nam isekli kablove u Vranju, šteta preko deset miliona

Opet su na više mesta u Vranju presečeni magistralni optički kablovi kablovskog operatera Jotel, koji u ponudi ima kanal N1 televizije, u noći između utorka i srede, potvrdio je za Vranje news vlasnik i direktor te niške kompanije Dragan Ilić.

Isto se, takođe na četiri, pet lokacija, dogodilo i prošle sedmice, u noći između četvrtka i petka. Dobar deo građana Vranja, nakon tih akcija, ostaje bez televizije i interneta. "To je čist kriminal. Naravno, nepoznati počinioci su ponovo u pitanju i ostaju nepoznati iako sve ovo traje dosta dugo, a mi smo prijave podneli i policiji, i tužilaštvu. Isekli su nam sada kablove u ormariću gde nam je glavno čvorište za naselje Ledene stene, to je već treći put na tom

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »

I u udvorištvu treba naći meru

I u udvorištvu treba naći meru

Radar pre 31 minuta
Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 31 minuta
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 31 minuta
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 31 minuta