Inđija: Sednica lokalnog parlamenta 20. oktobra
In medija 14.10.2025

Predsednik Skupštine opštine Inđija, Đorđe Dimić, zakazao je sednicu lokalnog parlamenta za ponedeljak 20. oktobar, sa početkom u 10 časova, u zgradi Opštine Inđija.
Na dnevnom redu nalazi se osamnaest tačaka, među kojima su predlozi odluka koje se odnose na komunalni red, ugostiteljske objekte, kao i promene u školskim odborima inđijskih obrazovnih ustanova. Odbornici će razmatrati Odluku o dodeli Oktobarske nagrade, kao i Odluku o stavljanju van snage Plana detaljne regulacije vinarije „Dragojlović“ u Novom Slankamenu. Na dnevnom redu je i usvajanje Plana generalne regulacije Novih Karlovaca. Biće razmatrane i izmene Odluke o


![[DUBAI AIRSHOW 2025] Udes indijskog borbenog aviona Težas i napetost između Indije i Pakistana koja nije pomogla](https://nstatic.net/632/40921632kvyiky.jpg)
![[DUBAI AIRSHOW 2025] Udes borbenog aviona Težas i napetost između Indije i Pakistana koja nije pomogla](https://nstatic.net/712/40921712xjjdql.jpg)








