Рекао је да ја не треба да се бавим овим послом (видео, фото) Емина Јаховић проговорила о свом односу са дином мерлином, па открила: „доста сам изгубила зато што сам радила са највећима”
Дневник пре 24 дана

Певачица Емина Јаховић најавила је данас да ће, осим 7. новембра, у београдском Сава центру одржати солистички концерт и 18.11, а карте су већ данас пуштене у продају након што су плануле улазнице за први датум.
Како је рекла, по природи је скромна па јој је био довољан и један концерт у Београду, којим започиње своју велику регионалну турнеју „Свитање”, али да је пресрећна што ће се два пута дружити са својом публиком. – Од 2009. године, кад сам имала први концерт у Сава центру, имала сам много концерата, али ниједан поново овде. Стварно се осећам феноменално. Јако ми је драго што се овај концерт дешава баш овде и сада када је мој нови албум објављен и када сви људи












