[ВИДЕО] Без пардона! Дејан Крстић и Миладин Крстић из ГГ „Уједињени за спас Зајечара“
Ист медиа 27.10.2025
![[ВИДЕО] Без пардона! Дејан Крстић и Миладин Крстић из ГГ „Уједињени за спас Зајечара“](https://nstatic.net/115/40753115leteis.jpg)
У емисији Без пардона, емитованој уживо у ТВ студију Ист медиа у петак, 24. октобра, гости су били Дејан Крстић, доктор етнологије и антропологије, и Миладин Крстић, дипломирани етнолог и антрополог, представници Групе грађана Уједињени за спас Зајечара – Миладин Крстић – Мирко Јеленковић.
Централна тема разговора била је актуелна политичка ситуација у Зајечару, након што је Виши суд у Зајечару усвојио жалбу коалиције Промена у коју верујемо и поништио одлуку Скупштине града о потврђивању мандата одборника са конститутивне седнице одржане 6. августа. Суд је оценио да је Скупштина конституисана незаконито, након истека законских рокова, чиме је доведен у питање легитимитет новоименованог градоначелника и свих одлука које је градска власт донела од












