Snajka Site Ahmić snimala lajv, pokazala kako zapravo izgleda: Hana poručuje: "Nerio i ja pravimo svadbu, imaćemo još troje dece"
Blic pre 5 dana

Snajka Site Ahmić, Hana Duvnjak, upalila je lajv na svom Instagram profilu prvi put nakon što je njen dečko Nerio Boris Ružanji ušao u Elitu 9.
Naime, Hana se snimala u kupatilu dok se šminkala, a tom prilikom su njeni pratioci mogli da vide kako ona zapravo izgleda. Ona je pokazala tetovaže koje ima na telu, na sebi je imala top majicu, a odgovarala je na pitanja koja su joj pristizala. Jedno od njih bilo je vezano za svadbu sa Neriom. - Svadba će biti jako brzo, nadam se, jedva čekam. Planiramo da imamo još troje dece. Nerio mi mnogo nedostaje, sve što radim radim zbog Neria. Tužim Situ, imam previše







