Овако данас изгледа учитељица из "Срећних људи": Променила се, а ево чиме се бави три деценије након серије: "Доживела је дебакл у Сарајеву..."
Блиц 29.10.2025

Култна серија "Срећни људи" засигурно је једна од омиљених код публике, а свака њена реприза кроз године добија још више обожаватеља.
Актуелност "Срећних људи" се никада није доводила у питање, јер су се многи пронашли у серији, а велики број глумаца који је играо у њој и дан-данас привлачи пажњу јавности. Управо тако је и са Љиљаном Ђурић, која је пре скоро три деценије играла лик Нецине учитељице. Чувена реченица: "Децо, ово није смешно", коју је изговарала, спада у ред и те како познатих, а многи критичари су Љиљану похвалили због сјајног приказа строге учитељице, чије фасаде падају












