Функционерка СНС би да „руши високо образовање“, а у мају предавала на Топличкој академији у Блацу за 20.000 динара

Јужне вести 30.10.2025  |  Љубиша Митић
Функционерка СНС би да „руши високо образовање“, а у мају предавала на Топличкој академији у Блацу за 20.000 динара

Иако је пре само неколико дана на једној режимској телевизији изјавила да „високо образовање треба срушити до темеља“, бивша народна посланица и функционерка СНС Сандра Божић током маја ове године била је ангажована на Топличкој академији струковних студија у Блацу, где је по уговору ван радног односа примила 20.000 динара.

Када се томе додају сви пријављени приходи, Божић месечно инкасира око 455.000 динара. Звонка Златановић, председник Топличке академије струковних студија потврдио је информацију да је Божићева ангажована у прошлом семестру и да је њен ангажман истекао септембра ове године. Она је била ангажована као предавач ван радног односа, по правилнику Топличке академије у Блацу, а како би одржали нека предавања из струке. Сандра Божић је држала предавања само у мају ове

Прочитајте још

Кључне речи

Региони, најновије вести »