Функционерка СНС би да „руши високо образовање“, а у мају предавала на Топличкој академији у Блацу за 20.000 динара
Јужне вести 30.10.2025 | Љубиша Митић

Иако је пре само неколико дана на једној режимској телевизији изјавила да „високо образовање треба срушити до темеља“, бивша народна посланица и функционерка СНС Сандра Божић током маја ове године била је ангажована на Топличкој академији струковних студија у Блацу, где је по уговору ван радног односа примила 20.000 динара.
Када се томе додају сви пријављени приходи, Божић месечно инкасира око 455.000 динара. Звонка Златановић, председник Топличке академије струковних студија потврдио је информацију да је Божићева ангажована у прошлом семестру и да је њен ангажман истекао септембра ове године. Она је била ангажована као предавач ван радног односа, по правилнику Топличке академије у Блацу, а како би одржали нека предавања из струке. Сандра Божић је држала предавања само у мају ове












