"Свесна сам да се овај поступак неће завршити, то ме је разбеснело" Глумица Милена Радуловић о одлагању суђења Мики Алексићу!
Курир пре 21 дана

После скоро пет година, колико траје суђење самозваном професору глуме Мирославу Мики Алексићу, судски процес стигао је у слепу улицу.
Наиме, како се окривљени због здравственог стања већ 10 месеци није појавио у судници, у петак је донета одлука да се суђење одложи на неодређено. Такође је наложено и да се уради ново медицинско вештачење Алексића, на основу чега ће бити заказан наредни главни претрес. У међувремену, стигла је и информација да је поступајући судија добио унапређење и да прелази у Специјални суд, што би, како кажу правници, значило да са новим судијом поступак креће из








