Humanitarni S.O.S. festival: Niški bendovi sviraju za Danicu
Gradski portal 018 pre 1 dan | redakcija GP018

Udruženje građana „Balkanrock” organizuje treće izdanje S.O.S. festivala, koje će biti održano u subotu, 15. novembra, u klubu „Istina Mašina” u Nišu.
Festival će biti humanitarnog karaktera, a namenjen je prikupljanju pomoći za Danicu Radovanović, koja boluje od cistične fibroze. Na S.O.S. festivalu nastupiće niški bendovi Beyond Flesh, Radiokaset, Forst i Under Pressure, dok će koncert otvoriti DJ set Industrial mix. Početak koncerta zakazan je za 20 časova. Posetioci mogu besplatno da prisustvuju festivali, a n a ulazu u koncertni prostor biće postavljena kutija za prikupljanje dobrovoljnih priloga za pomoć

![Niška Skupština – odbornici vlasti izglasali povećanje poreza, za katastar zelenih površina glasala i opozicija [blog uživo]…](https://nstatic.net/282/40869282nhuouy.jpg)










