Ухапшен бивши директор "Комуналца" из Инђије: "Нестало" скоро три милиона

Телеграф 27.11.2025  |  Телеграф.рс
Ухапшен бивши директор "Комуналца" из Инђије: "Нестало" скоро три милиона
Више јавно тужилаштво у Новом Саду обавештава јавност да је данас, у сарадњи Посебног одељења за сузбијање корупције овог тужилаштва и Управе криминалистичке полиције Одељења за борбу против корупције, ухапшени осумњичени Д.Л. и М.П. због основа сумње да је извршено кривично дело Злоупотреба службеног положаја, кажњиво Кривичним закоником Републике Србије, чланом 359 ставом 3, казном затвора у трајању од две до дванаест година. У току до сада предузетих

Повезане вести »

Повезане вести »

Кључне речи

Хроника, најновије вести »