Тело тинејџера пронађено у аутомобилу у Суботици: Слушао музику у гаражи, па се угушио?

Телеграф 05.12.2025  |  Телеграф.рс
Тело тинејџера пронађено у аутомобилу у Суботици: Слушао музику у гаражи, па се угушио?

Ученик Трехничке школе "Иван Сарић" (15) пронађен је без знакова живота у аутомобилу у Суботици, потврђено је за Телеграф.рс.

Према још непотврђеним информацијама које круже по друштвеним мрежама, дечак је наводно сваке вечери седео у аутомобилу који је био паркиран у гаражи, слушајући музику. Наводно је уобичајено остављао одшкринута врата или прозор, али је синоћ, због ладноће, све затворио и укључио грејање у аутомобилу. Узрок смрти показаће обдукција, али се претпоставља да је аутомобил радио целу ноћ и да су издувни гасови ушли у кабину кроз вентилациони систем, те да се

Повезане вести »

Кључне речи

Хроника, најновије вести »