Коџима: "Не знам да ли ће нова игра уопште бити забавна"
Б92 09.12.2025

Мало тога се зна о следећој игри студија Којима Продуцтионс, названој ОД - познато је да ће имати хорор тематику и антологијски формат, и то је то.
Биће више одвојених прича на којима раде различити познати редитељи, а поглавље у режији Хидеа Коџиме требало би да се зове ОД - Кноцк и, судећи по првом трејлеру, има везе са призивањем духова. Коџима је недавно дао кратак интервју баш о ОД-у, где није открио готово ништа ново. Међутим, занимљиво је да он ову игру види као нешто толико другачије да није сигуран ни да ли ће уопште бити забавна. "Не могу рећи шта је ОД, нити знам да ли ће ово успети... времена










