Ведрана Рудан поново иде у болницу, открила шта јој доктор рекао: "Бојим се умирања у боловима"

Телеграф 11.12.2025  |  Телеграф.рс
Ведрана Рудан поново иде у болницу, открила шта јој доктор рекао: "Бојим се умирања у боловима"

Књижевница Ведрана Рудан прошле године добила је најгору дијагнозу и сазнала да болује од опаке болести.

О свом здравственом стању, лечењу и томе како се осећа она пише у свом блогу а сада је открила како је "смртно болесна" и да се плаши доктора. Руданова има карцином а већ годину дана се лечи и паралелно пише најемотивније блогове. "О боговима" је један од њених најемотивнијих блогова а направила је ретроспективу живота и подвукла да разуме колико докторима није лако. Њену причу преносимо у целости: - Читав се живот борим с ветрењачама. Кад погледам уназад… Не

Повезане вести »

Повезане вести »

Кључне речи

Култура, најновије вести »