Тужитељка из Суботице којој је запаљен аутомобил: "Страхујем за личну, али и безбедност моје породице"
Н1 Инфо 11.12.2025 | нова.рс

Александра Стојсављевић, јавна тужитељка Основног јавног тужилаштва у Суботици, којој је у ноћи између уторка и среде запаљен аутомобил пред зградом у којој станује, казала је за „Нову“ да се после свега што јој се догодило осећа уземирено, као и да страхује за личну, али и безбедност своје породице.
У разговору за „Нову“, она је испричала шта се догодило у рано јутро 10. децембра, када јој је око 4 сата полиција покуцала на врата. "Питали су ме да ли сам ја власник аутомобила с одређеним регистарским ознакама, а након што сам потврдила, рекли су ми да је возило у пламену и да су они, заједно са ватрогасцима, дошли по позиву грађана који су приметили пожар. Одмах сам сишла са њима испред зграде и уверила се да то јесте мој аутомобил", започиње причу








