Годинама забрањена у Хрватској, прочуло се да је у финансијској кризи Нада Топчагић открила како живи у осмој деценији, једна ствар је плаши
Курир 12.12.2025

Певачица Нада Топчагић открила је чега се прибојава у осмој деценији живота. - Хоћу да скренем пажњу на себе, увек сам била таква, морам да будем ја, Мерлин Монро.
Ја кад се спремам, ја покупим сву гаредробу, у секундама губим рукавице, капу, наочаре, то мој Златко подноси, сад су биле рукавице ту. Од тога како ћеш да изгледаш, да скренеш пажњу на себе, ниси ти у неким годинама, сад долазе девојчице од 20, 30 година, не можеш ти од 70, хоћу да изгледам како треба или нећу да се бавим тим послом - рекла је Нада прво. Она се присетила и својих покојних колега, који јој много недостају. - Недостаје ми Мерима, Маринко,







