Легенда кик бокса разбила стронгмена, после бруталног нокаута запевала српску песму: "А, где журиш бато..."
Телеграф 14.12.2025 | Телеграф.рс

Вратио се у великом стилу у ринг Ерол Зимерман, јер је у сунасловној борби вечери на Глори Цоллисион 8 у Холандији на стадиону Витесеа брутално нокаутирао Алекса Симона.
Досадашњи сторнгмен био је веома амбициозан, али је било јасно да неће моћи против искусног Ерола Зимермана. Легендарни кик-боксер после је за Телеграф сумирао утиске и победу над Симоном. - Брате, ово је само још један дан. Може се рећи много тога, да, да, јако сам срећан, али за мене је ово само још један дан. Срећан сам што моји саиграчи побеђују, што ја побеђујем. Брзо смо то постигли. Показали смо свету ко смо - почео је Зимерман, па се осврнуо на будућност,












