Жена умрла У смећу и мукама! Станари зграде у Севојну открили тешку судбину комшинице: Из стана се чуло кукање, смрад се ширио

Жена умрла У смећу и мукама! Станари зграде у Севојну открили тешку судбину комшинице: Из стана се чуло кукање, смрад се ширио…

У Севојну је јуче преминула жена, а како комшије кажу у мукама и у смећу.

У Улици Вишеслава Бугариновића, станари зграде су згранути начином на који је њихова комшиница скончала, а како кажу згранути су и поступањем надлежних органа. Како су нам рекли, њено стање је пријављивано и Центру за социјални рад у Ужицу и полицији и Хитној помоћи, али је једино Хитна помоћ реаговала. – Она је у том стану живела са невенчаним супругом С.И., који много пије. Пре неколико месеци се шлогирала. Недавно су је вратили из бање са декубитусом. Од

Повезане вести »

Кључне речи

Хроника, најновије вести »