Vučić: Ćacilend se pretvara u Božićno selo, 3. januar rok za otvaranje saobraćaja
Danas pre 5 sati | Danas Online

Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, najavio je uklanjanje kampa vlasti Ćacilend ispred prostora Narodne skupštine, rekavši da će se to dogoditi do 3. januara, ali da će ostati deo u Pionirskom parku.
Vučić je rekao da će se kamp pretvoriti u Božićno selo, odgovarajući na pitanja novinara, prilikom polaganja kamena temeljca za novi Generalštab. Zamolio sam ljude, nije to pitanje lokacije, to je pitanje države, ti ljudi su sačuvali zemlju i oni zaslužuju ogromnu zahvalnost,i to će ući u istoriju kao taktkički potez koji je doprineo slamanju obojene revolucije. Ja sam sinoć, kao znak pažnje, dobre volje i zahvalnosti, poštovanja koje pokazujem, razgovarao sa

![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Srbija sa velikom stranom silom počinje proizvodnju visoko sofisticiranih dronova u Srbiji“; Da li je…](https://nstatic.net/990/41130990xvlfbe.jpg)










