Тунел испод Ламанша после обустављања саобраћаја делимично отворен, саветовано путницима да одложе путовање

РТС 30.12.2025
Тунел испод Ламанша после обустављања саобраћаја делимично отворен, саветовано путницима да одложе путовање

Тунел испод Ламанша делимично је поново отворен у поподневним сатима, након што је у њему био обустављен саобраћај због нестанка струје, али је железничка компанија Евростар позвала путнике да одложе путовање тим линијама.

Евростар је саопштио да проблеми са надземним напајањем и даље постоје, и да постоји могућност да ће возови који саобраћају имати велика кашњења, као и да су могућа отказивања полазака у последњем тренутку, преноси Скај њуз. "Саветујемо свим нашим путницима да одложе путовање за други датум. Молимо вас да не долазите на станицу ако је потврђено да је ваш воз отказан", наводи се у саопштењу. Компанија "Гетлинк", која управља тунелом Ламанш који повезује

Повезане вести »

Свет, најновије вести »