Јасикевичијус коментарисао оставку Жељка Обрадовића: "Није важно где радиш, већ је важно само..."

Телеграф 08.01.2026  |  Телеграф.рс
Јасикевичијус коментарисао оставку Жељка Обрадовића: "Није важно где радиш, већ је важно само..."

Прошло је некако време откако је Жељко Обрадовић поднео оставку у Партизану, напустио клуб и сада се повукао "у илегалу".

Легендарни тренер је и даље тема бројних питања, а једно о њему је добио и његов "ученик" Шарунас Јасикевичијус. Актуелни тренер Фенербахчеа, човек који је освојио Евролигу са њима претходне сезоне је дао опширан интервју за БаскетНевс, а у њему је говорио и управо о оставци Жељка Обрадовића. Он је рекао да је важна подршка. Истакао је да је најбитнија подршка унутар клуба. - Толико пута сам видео да тренери немају потребну подршку и организацију око себе,

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »