Ludost i hrabrost: Bivša predsednica Hrvatske na Antarktiku uskočila u ledeno more
Telegraf 21.01.2026 | Telegraf.r

Kolinda Grabar Kitarović, bivša predsednica Hrvatske, javila se s Antarktika, objavivši snimakod koga smo se naježili.
Ona je sa gumenog čamca skočila u ledeno more. Skok je bio kratak i pod nadzorom, ali dovoljan da se pretvori u jedan od najupečatljivijih trenutaka celog putovanja, prenosi portal 24sata.hr. "Hrvatska grupa je još uvek na broju. Svi smo iznad vode, dišemo. Videćemo danas popodne, ko živ, a ko mrtav". Ovom porukom se oglasila Kolinda Grabar Kitarović. Kasnije je pokazala i da to nije samo fraza. S gumenjaka je skočila pravo u ledeno more. Skok je bio kratak i pod












