Сејо Сексон исмејао Томпсонову песму: Пет минута наговештава да ће ми рећи шта је било, али никако да каже

Сејо Сексон исмејао Томпсонову песму: Пет минута наговештава да ће ми рећи шта је било, али никако да каже

НА концерту у Задру музичар Сејо Сексон прокоментисао је да му ни након слушања песме "Ако не знаш шта је било" Марка Перковића Томпсона није јасно шта се заправо догодило.

Фото: В. Данилов - Човек пет минута наговештава да ће ми рећи шта је било, али никако да каже. Упућује ме на зидине Дубровника. Стајао сам пред зидином и - ништа. Највећи је проблем с Ликом. У ово доба пре ћу наћи медведа онде, него човека - рекао је Сексон. Истакао је да још није добио одговор. - Очекујем наставак те песме. Писаћу Томпсону да нисам толико просветљен. Не могу од самог Дубровника и медведа сазнати шта је било, мораће ипак он да ми каже - поручио је

Прочитајте још

Кључне речи

Забава, најновије вести »