"Blic Biznis" saznaje! Blokada i hrvatskog prelaza Kamiondžije ostaju 7 dana na granici: "Sva prava su nam ugrožena" (foto)
Blic pre 21 sat

Vozači kamiona koji učestvuju u protestima na graničnim prelazima poručuju da neće odustati od blokada dok se ne promene, kako navode, diskriminatorna pravila koja važe za profesionalne vozače iz regiona.
„Sva naša prava su ugrožena. Ovde ostajemo najmanje sedam dana. Ako se u tom roku ništa ne promeni, nastavljamo sa blokadama“, izjavio je jedan od vozača kamiona koji učestvuje u protestu za "Blic Biznis" . Prema njegovim rečima, u jedan sat posle ponoći biće blokiran i granični prelaz iz Hrvatske, čime će se dodatno otežati transport robe između Evropske unije i zemalja regiona. Protest vozača kamiona i prevoznika organizovani su zbog primene pravila o boravku od












