Рукометаши Радничког поражени од екипе Железничар Југ

РТК 28.01.2026
Рукометаши Радничког поражени од екипе Железничар Југ
Рукометаши Радничког су у утакмици осмине финала Купа Србије „Проф. др Бранислав Покрајац“ поражени у Нишу од екипе Железничар Југ резултатом 30:28. Овим поразом Крагујевчани су завршили овосезонско учешће у најмасовнијем домаћем такмичењу. Рукометаше Радничког очекује наставак Аркус лиге. У суботу, 31. јануара гостују у Врању.

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »