Рукометаши Радничког остали без четвртфинала Купа

ИнфоКГ 28.01.2026  |  ИнфоКГ
Рукометаши Радничког остали без четвртфинала Купа

Рукометаши Радничког су у утакмици осмине финала Купа Србије „Проф. др Бранислав Покрајац“ поражени у Нишу од екипе СУПР Железничар Југ резултатом 30:28, полувреме 16:12 и тако завршили овосезонско учешће у нашем најмасовнијем такмичењу.

У смирај почетка пролећног дела првенства Аркус лиге, Крагујевчани су имали нимало лак задатак против полетних Нишлија у жељи да прођу у следећу рунду Купа. Црвени су на самом старту повели (0:2, 5.мин), но домаћин се брзо вратио у игру, изједначио и све до 12. минута се водила равноправна борба (6:6). Све до 22. минута су ривали играли гол за гол (10:10) када домаћин серијом 6:2 долази до великих плус 4 за крајњи резултат првог полувремена 16:12. Лоше су црвени

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »