Supermarketi uvode novine u plaćanju
Politika pre 1 dan

Kako bi povećali efikasnost i smanji li troškove, nemački supermarketiuvode tehničke novine koje će iz temelja promeniti iskustvo kupovine.
Svi poznaju onu frustrirajuću situaciju: nakon stresne kupovine, završite u najsporijem redu na blagajni. Kako bi povećali efikasnost i smanjili troškove, nemački supermarketi uvode tehničke novine koje će iz temelja promeniti iskustvo kupovine. „Lidl” ubrzava opremanje svojih trgovina samouslužnim kasama, što imaju prilike da vide i kupci u Srbiji u pojedinim radnjama. Prema planovima grupe „Švarc”, do proleća 2026. godine svaka druga od ukupno 3.250 poslovnica u
![[VIDEO] SNS u kampanji u Boru zloupotrebio parking Lidl-a. Evo šta su nam odgovorili iz ove kompanije](https://nstatic.net/293/41299293rdlwox.jpg)











