„Ako budete dobri, dobićete pare“ – Da li je to poruka koju je ministar informisanja danas poslao novinarima u Leskovcu?

Rešetka pre 16 sati
„Ako budete dobri, dobićete pare“ – Da li je to poruka koju je ministar informisanja danas poslao novinarima u Leskovcu?

Ministar informisanja i telekomunikacija Boris Bratina boravio je danas u Leskovcu, gde je u prisustvu gradonačelnika Gorana Cvetanovića održao sastanak sa predstavnicima lokalnih medija.

Iako su novinari ukazali na problem da mediji sa juga Srbije na republičkim konkursima retko prolaze i da je neophodno ravnopravnije sagledavanje projekata iz ovog dela zemlje, ministar je tokom razgovora, kako navode prisutni, pravio podelu na „naše“ medije i one „koji ne rade po zakonima Republike Srbije“. Tokom sastanka, Bratina je, prema rečima novinara, iznosio stavove da pojedinim novinarima (aludirajući na Žaklinu Tatalović – prim. nov) treba zabraniti

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »