„Zašto samo da se priča o Zvezdi i Partizanu“? Baka Prase otkrio kako je došao u Vojvodinu i zašto neće biti predsednik!
Hot sport pre 8 sati

Sve krenulo od TikToka! Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, poslednjih meseci je u centru pažnje srpskog fudbala zbog svoje uloge jednog od promotera FK Vojvodina.
Popularni jutjuber redovno je na utakmicama novosadskog kluba, a njegovi snimci sa tribina i stadiona postaju viralni na društvenim mrežama. U podkastu „Telcast“ kod Minje Ilić prvi put je detaljno objasnio kako je došlo do njegove veze sa klubom iz Novog Sada. Kako je otkrio, sve je počelo od pitanja navijača za koga navija – Crvenu zvezdu ili Partizan, nakon čega je spontano pomenuo Vojvodinu, što je ubrzo privuklo pažnju javnosti. – Kako je došlo do toga? Moja







