Крагујевац: Трибина о подршци особама са деменцијом

Прессек 25.02.2026  |  прессек, фото:пиксабаи/гералт
Крагујевац: Трибина о подршци особама са деменцијом

Дом здравља Крагујевац организује трибину „Деменција без стигме - едукација за боље разумевање и подршку” у среду, 25. фебруара, у 11 сати, у просторијама Градског удружења пензионера Крагујевац.

Трибину организује Комисија за пружање подршке за унапређење и заштиту старих лица са територије града Крагујевца у сарадњи са Домом здравља Крагујевац. Предавач ће бити др Бранка Јестровић, психијатар Саветовалишта за ментално здравље. Циљ трибине је подизање свести и стицање знања о раном препознавању симптома деменције, бољем разумевању болести и пружању адекватне подршке оболелима и њиховим породицама. Дом здравља позива све заинтересоване

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »