Директор Савета за енергетску доминацију САД: "Заједно смо радили на брзом проналажењу решења за НИС"

Телеграф 25.02.2026  |  Телеграф Бизнис/Тањуг
Директор Савета за енергетску доминацију САД: "Заједно смо радили на брзом проналажењу решења за НИС"
Извршни директор Савета за енергетску доминацију САД Џеред Ејџен, са којим се у Вашингтону састао министар спољних послова Марко Ђурић, објавио је да су у претходном периоду заједно радили на брзом проналажењу решења за Нафтну индустрију Србије које је помогло и Србији и САД. - Једног веома хладног недељног јутра прошлог децембра, министар спољних послова Србије Марко Ђурић ме је контактирао поводом хитне енергетске ситуације. Заједно смо радили на брзом

Повезане вести »

Кључне речи

Политика, најновије вести »