Радост у Крагујевцу: У породилишту рођено 18 беба

Радост у Крагујевцу: У породилишту рођено 18 беба

Током протекла 24 часа у породилишту Универзитетског клиничког центра у Крагујевцу на свет је дошло 18 новорођенчади.

Међу приновама је дванаест дечака и шест девојчица, чиме је град богатији за нове становнике. Поносним родитељима упућујемо честитке, а бебама желимо срећно и безбрижно детињство, као и дуг и здрав живот.

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »