Избодена ножевима два младића у кафићу
Решетка 25.02.2026

У једном кафићу у Врањској Бањи четири мушкарца су ножем повредила 31-годишњака и 23-годишњака.
Како Тањуг сазнаје, полиција је идентификовала осумњичене за нарушавање јавног реда и мира, а инцидент се догодио 23. фебруара око поноћи. Рад на расветљавању свих околности овог догађаја је у току. Полицији је те ноћи из Хитне помоћи пријављено да се на шеталишту налази лице са убодном раном, након чега су изашли на лице места и обавили увиђај. Повређени су збринути у болници, док су припадници полиције обавили разговор са очевицима догађаја и особљем












