Службеник Вишег суда у Врању пребацивао новац од судских одлука на рачун рођака и познаника
ОК радио 26.02.2026 | ОК Радио

Против службеника Вишег суда у Врању поднета је кривична пријава надлежном тужилаштву.
Инфрмацију је потврдио портпарол Вишег суда, не наводећи дело за које се њихов службеник сумњичи. Према сазнањима, један од „радника“ Вишег суда је средства буџета, путем фалисификованих одлука суда, пребацивао на рачун својих рођака и познаника. На овај начин, он је присвојио корист од више од милион динара. Из Вишег суд у Врању су навели да о овом случају „за сада не могу да пруже више података, у циљу несметаног спровођења поступка“. С.Т









