Sajam profesionalne orijentacije u Pirotu - prilika da se mladi upoznaju sa obrazovnim profilima i izaberu buduće zanimanje

Plus online pre 9 sati  |  Pirot Plus Online
Sajam profesionalne orijentacije u Pirotu - prilika da se mladi upoznaju sa obrazovnim profilima i izaberu buduće zanimanje

U Sajamskom prostoru danas je održan Sajam profesionalne orijentacije i obrazovanja, u organizaciji Filijale Pirot Nacionalne službe za zapošljavanje.

Svoja zanimanja predstavilo je 10 srednjih škola i 17 visokoškolskih ustanova sa teritorije Pirota, Niša, Novog Sada i Beograda. Svoje štandove imali su i Ministarstvo unutrašnjih poslova i Ministarstvo odbrane Republike Srbije. Ovo je bila prilika da učenici završnih razreda osnovnih i srednjih škola saznaju kakve obrazovne profile nude ove škole, da se informišu o predmetima, uslovima za upis i svemu onome što im je potrebno prilikom odabira budućeg zanimanja.

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »