"Није добро, баш није добро": Бивши учесник ПЗЕ оплео по победницима: "Свако ко није ретардиран..." (фото)
Курир 01.03.2026

Српски певач и текстописац Марко Мандић, који је 2024. године учествовао на "Песми за Евровизију" са нумером "Дно", огласио се након победе нишког прогресив метал састава " Лавина" на овогодишњој ПЗЕ.
Мандић је на свом Инстаграм профилу поделио сториј у којем је без задршке изнео став о победничкој песми и реакцијама публике. Његова објава изазвала је велику пажњу, али и подељене коментаре на друштвеним мрежама. "Свако ко није ретардиран и слушао је бар 12+ минута метала у свом животу може да ми се јави у ДМ за помоћ и подршку. За остале, јасно ми је да вам је ово кул и ново јер није нешто што вам је познато, али то не значи да је добро. Није добро, баш није








