Стижу нови санитети и медицинска возила: Донација Покрајинске владе за 22 здравствене установе у Војводини
Вечерње новости 04.03.2026

ПРЕДСЕДНИЦА Покрајинске владе Маја Гојковић уручила је данас у Новом Саду директорима 22 здравствене установе у Војводини кључеве санитетских возила са пратећом медицинском опремом, као и возила за превоз пацијената на дијализу.
Прес служба Покрајинске владе За ту намену је из покрајинског буџета издвојено готово 225 милиона динара, истакла је Гојковићева и додала да ће та инвестиција значајно допринети бољем функционисању здравственог система. - Настављамо да улажемо у опремање установа и набавку возила. У последњих неколико година је за те намене издвојено више од 500 милиона динара. Ово је важан искорак, здравство остаје један од кључних приоритета у раду Покрајинске владе -










