Стижу нови санитети и медицинска возила: Донација Покрајинске владе за 22 здравствене установе у Војводини

Стижу нови санитети и медицинска возила: Донација Покрајинске владе за 22 здравствене установе у Војводини

ПРЕДСЕДНИЦА Покрајинске владе Маја Гојковић уручила је данас у Новом Саду директорима 22 здравствене установе у Војводини кључеве санитетских возила са пратећом медицинском опремом, као и возила за превоз пацијената на дијализу.

Прес служба Покрајинске владе За ту намену је из покрајинског буџета издвојено готово 225 милиона динара, истакла је Гојковићева и додала да ће та инвестиција значајно допринети бољем функционисању здравственог система. - Настављамо да улажемо у опремање установа и набавку возила. У последњих неколико година је за те намене издвојено више од 500 милиона динара. Ово је важан искорак, здравство остаје један од кључних приоритета у раду Покрајинске владе -

Повезане вести »

Кључне речи

Војводина, најновије вести »