Анђелку муж одвео на печење и то на пијацу: На истом месту су правили и свадбени ручак

Мондо 09.03.2026  |  Марина Цветковић
Анђелку муж одвео на печење и то на пијацу: На истом месту су правили и свадбени ручак

Након развода од Дарија Прпића, Анђелка Стевић је упловила у везу, а касније и брак са Марком Жугићем с којим је добила ћерку Чарну.

Анђелку је муж посебно изненадио за Дан жена, јуче, 8. марта, а она се похвалила на мрежама. Глумица је уживала у необичном поклону, док су остале жене делиле фотографије раскошних букета цвећа, она је уживала у печењу и шампањцу. "Извео ме муж на печење за 8. март", поносно је поручила, видно срећна и задовољна. Они су уживали у печењу у локалу који се налази на Земунској пијаци. На том месту су, иначе, 2023. године организовали и свадбени ручак. Прпићка је

Повезане вести »

Забава, најновије вести »