Balkanska magija vodi na Fajnal-for: Ilinois razbio prokletstvo dugo 20 godina – Andrej Stojaković pokazao da su geni čudo!

Hot sport pre 16 sati
Balkanska magija vodi na Fajnal-for: Ilinois razbio prokletstvo dugo 20 godina – Andrej Stojaković pokazao da su geni čudo!

Čekanje završeno – tim iz Šampejna uz pomoć igrača sa naših prostora stigao do istorijskog uspeha! Konačno je došao trenutak koji su navijači dugo čekali – Ilinois je ponovo među četiri najbolja tima NCAA turnira, prvi put još od 2005. godine.

Put do velikog uspeha nije bio nimalo lak, ali je jedno jasno – Balkanci su napravili razliku. Ekipa koju vodi Bred Andervud pokazala je snagu kada je bilo najpotrebnije i savladala Ajova Hokajse rezultatom 71:59, čime je obezbedila mesto u polufinalu. Tamo ih sada čeka novi izazov, duel sa pobednikom meča između Djuka i Konektikata. Jedan od ključnih faktora ove pobede bio je Andreja Stojaković, koji je sa klupe doneo ogromnu energiju i kvalitet. Sin legendarnog

Povezane vesti »

Sport, najnovije vesti »