Раднички у полуфиналу Супер лиге

Раднички у полуфиналу Супер лиге

Ватерполисти Радничког пласирали су се у полуфинале Супер лиге Србије, пошто су и у другом четвртфиналном дуелу били бољи од Земуна, овога пута на свом базену, резултатом 26:10.

Подсетимо, Крагујевчани су претходно славили у Београду са 25:12. Уз четворицу репрезентативаца Радничког који су пропустили и први меч, одмор су добили и искусни центар Душко Пијетловић и голман Радослав Филиповић. Али и у таквом саставу предност у квалитету била је велика па се питање победника није постављало ни у реваншу овог двомеча. Поново је најефикаснији био млади Самуил Иванов са шест голова, а пратили су га Вељко Дончић са четири и Сава Ранђеловић и

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »