(Foto) sahranjen Duško Vujošević: Proslavljeni košarkaški trener u legendu otišao uz pesmu Đorđa Balaševića "Stih iznad svih", a navijači Partizana su potom otpevali pesmu "Da volim crno-bele"
Dnevnik pre 1 dan

Proslavljeni košarkaški trener Duško Vujošević sahranjen je danas u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu.
Vujošević je preminuo 8. aprila u Beogradu u 68. godini posle duge borbe sa teškom bolešću. Pre sahrane, održano je opelo u crkvi Svetog Nikole na Novom groblju. Sahrani su, osim porodice i prijatelja Duška Vujoševića, prisustvovali i predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović, trener Đoan Penjaroja i članovi stručnog štaba, sadašnji košarkaši "crno-belih", kao i predstavnici JSD Partizan, FK Partizan, KSS, KLS, ABA lige... Sahrani su prisustvovali i brojni ljudi iz












