Звезда и Партизан зарадили од Евролиге

Б92 15.04.2026
Звезда и Партизан зарадили од Евролиге

Црвена звезда и Партизан су пословали у границама које Евролига допушта - поштовали су Финансијски фер-плеј због чега стиже прилично лепа награда.

Звезда и Партизан биће богатији за по 362.579 евра, преноси "Меридијан спорт". То ће стићи из посебне касе Евролиге, коју пуне клубови који ису били дисциплиновани током сезоне и трошили су више новца него што је допуштено. Такође казне иду и тимовима који нису довољно плаћали своје играче, а у ту категорију спада само Асвел. С обзиром да Панатинаикос мора да плати око три милиона евра, Асвел 1,3, Ефес и Хапоел по око један милион, а Олимпијакос 300.000 евра. Када

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »