Јокић мора на изненадно путовање! Ево шта је разлог!
Вечерње новости 17.04.2026

Српски центар неће бити баш одушевљен.
Пхото: Цхристиан Петерсен / Гетти имагес / Профимедиа Кошаркаши Денвера и Индијане играће 7. новембра у Мексико Ситију, објавила је данас НБА лига. Како је саопштено, дуел Нагетса и Пејсерса биће 35. меч НБА лиге који ће се одиграти у Мексику од 1992. године, када је започела та традиција. Утакмица ће се играти на нерадни дан у Мексику, јер се тада у тој држави обележава Дан мртвих, католички празник посвећен преминулима. Фото: Тањуг/АП Пхото/Давид Залубовски)












