Лесковчани осумњичени да су оштетили буџет Србије ѕа 12,8 милиона

Јужне вести 22.04.2026  |  Љубица Јоцић
Лесковчани осумњичени да су оштетили буџет Србије ѕа 12,8 милиона

Због сумње да су утајили порез и оштетили буџет Србије, у Лесковцу су ухапшени одговорна лица фирми Тим медикал 016 и Гигант градње.

Ово је наставак сузбијања „сиве економије“, како кажу из Министарства унутрашњих послова. Сумња се да су они, у намери прибављања противправне имовинске користи, избегли плаћање пореза, приказивањем неистинитих података у пореским пријавама, чиме су оштетили буџет Републике Србије за укупно 12,8 милиона динара – кажу из МУП-а. Поднете су кривичне пријаве Основном јавном тужилаштву у Лесковцу.

Повезане вести »

Кључне речи

Хроника, најновије вести »