Drugo mesto na Trofeju Evrope za stonoteniserke niškog kluba

Južne vesti 27.04.2026  |  Ljubica Jocić
Drugo mesto na Trofeju Evrope za stonoteniserke niškog kluba

Takmičarke Stonoteniskog kluba Josip Kolumbo iz Niša ponovile su rezultat od prošle godine i osvojile su drugo mesto na Trofeju Evrope, trećem po rangu evropskog takmičenja, pošto su poražene u finalu od španske Indijan gejms rezultatom 3:1.

Mečevi završnice ovog takmičenja održani su u hali „Čair“ u Nišu. Drugi put na ovom takmičenju Nišlijke su poražene od španske ekipe i to istim rezultatom. Na kraju, jedan od domaćina Trofeja Evrope, koji je okupio 10 muških i 8 ženskih ekipa, treba da bude zadovoljan. Trener Dragan Đorđević zadovoljan je uspehom, ali ostaje žal za najvišim postoljem. U tri dana smo dva puta izgubili od iste ekipe na sličan način, što je teško, ali moramo biti ponosni na rezultat.

Niš »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »