Стање на путевима: На граничним прелазима нема задржавања

Глас Зајечара 04.05.2026  |  Надлежни апелују на возаче
Стање на путевима: На граничним прелазима нема задржавања

Према најновијим информацијама Управе граничне полиције, добијеним јутрос у 5.15 часова, на путничким терминалима граничних прелаза у Србији нема задржавања.

Када је реч о теретном саобраћају, ситуација је другачија – камиони на излазу из земље чекају између два и четири сата. Најдужа задржавања бележе се на граничном прелазу Шид. Надлежни апелују на возаче теретних возила да планирају путовања у складу са тренутним условима на границама.

Повезане вести »

Кључне речи

Друштво, најновије вести »